Hakkımızda

Kurumsal

Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere saç ekimi konusunda birden fazla ilde çözüm üreten Vega Sağlık Grubu 1998 den buyana hizmet vermektedir. Ekibimiz birçok başarılı operasyon gerçekleştirmiştir. Ankara ile başlayan hizmetlerimiz şuan İstanbul, Konya, İzmir, Bursa, Trabzon, Adana, Antalya, Samsun illerinde hizmet vermekteyiz.Çalışma yöntemimiz, hastalarımızı en yakın ilde, tecrübeli ve kaliteli bir ekiple saç ekimi hizmeti sunmaktır.En yakın merkezimizde ekim yapılacak olması halinde yolculuk ve konaklama masrafları merkezimiz tarafından karşılanarak rahat, konforlu ve güvenli bir ortamda misafir edileceksiniz.Saç ekimini il bazlı olarak gelişmiş hastanelerde yapıyoruz , bazı illerde ise steril bir ortam olan kliniklerimizde yapılıyor.

Misyon

Vega Saç ekimi olarak müşterilerimize zamanında, eksiksiz ve görsel zarafeti üst seviyede saç ekim tedavileri sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak başlıca misyonumuzdur.

Vizyon

Geleceğin saç ekim teknolojilerini görsel zarafetiyle süsleyip sizlere mutlu bir hayat yaratmak Vega Saç Ekimi vizyonudur.

(+90) 553 190 60 10 | bilgi@vegasacekimi.com