Bıyık Ekimi

ADANA BIYIK EKİMİ

Erkeklerin yüzündeki en belirgin unsurlar sakal ve bıyıktan oluşmaktadır. Köse olan erkekler bunu sorun ederek çareler üretmeye çalışırlar. Bıyığın ya da sakalın yüzün ifadesini değiştirme yönünden ne kadar güçlü olduğunu yakınlarımızdan görebilmekteyiz. Bu nedenle çoğu erkeğin tercihi bıyık ya da sakal bırakmaktan yanadır. Yüzündeki kılların az çıkmasına üzülen erkekler için artık yeniçağda çok fırsat vardır. Bunlardan biri de Adana bıyık ekimi’dir.

Bıyık Ekimi Nasıl Yapılır?

Bıyık ekimi aslında çok da zor olmayan bir yöntemdir. Bunun için maliyetini iyi hesaplayıp karar vermeniz gerekebilir. Erkeklerin çoğu hatta neredeyse hepsi köse olmaktan hoşlanmadıkları için artık yeni fırsatları kullanmaktadırlar. Vega Sağlık Grubu aracılığıyla yapacağınız bıyık ekimleri vücudunuzun belirli bir bölgesinden alınarak, hazırlanmış olan bıyık bölgesine kökler yerleştirilir.

Kıl kökleri yani bir diğer adıyla greftler bıyık bölgenize estetik duracak şekilde ekilir. Bunun için de Türkiye’nin hangi bölgesinde olduğunuzun da bir zorluğu olmamaktadır. Adana bıyık ekimi ile istediğiniz bıyık ekimini yaptırabilir, yüzünüzün ifadesini değiştirebilirsiniz.

Neden Vega Adana Bıyık Ekimin Seçmelisiniz?

Adana bıyık ekiminde önemli olanlardan bir tanesi de bıyık ekimi yapacak kişinin uzman olup olmamasıdır. Vega olarak deneyimli kadromuzla sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kampanyalarımızla da bıyık ekimini güvenli eller sayesinde yaptırabilirsiniz.

Bıyık ekiminde yaklaşık olarak 400-500 arası greft yerleştirilir. Kıl köklerinizin doğal ve düzenli bir şekilde uzaması için gerekli operasyon yapılır ve siz değerli müşterilerimiz istediğiniz bıyığa ulaşabilirsiniz. Bunun için de çok fazla uzağa gitmenize gerek yok. Adana bıyık ekimi olarak sizlere böyle bir hizmet vermekte ve kampanyalarımızla sizlere bilgilerimizi sunmaktayız.

İstediğiniz zaman arayabilir, aklınızda herhangi bir sorununuz varsa telefon ya da internet aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz firmamıza gelerek bıyık ekimi hakkında detaylı bilgileri de öğrenebilirsiniz. Önemli olan bu kararı vermeniz sonra da kendinizi bizim uzman ellerimize bırakmanız. Hiçbir endişe yaşamadan istediğiniz yüz ifadesine sahip olarak vega sağlık grubundan mutlu bir şekilde evinize gidebilirsiniz.

Bıyık ekimi çok zor bir operasyon oluşmamaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi vücudunuzun belirli bölgelerinden alınan kıl köklerinin, ekime hazırlanmış olan bıyık bölgenize yerleştirilmesiyle yapılmaktadır. Doğal bir şekilde görünmesi için de belirli bir estetik açıyla ekim yapılır, yapay durmaması için çıkabilecek kıl kökünüze göre yerleştirilir.

Operasyon deyince kulağa korkutucu gelebilir fakat oldukça basit bir uygulama olduğunu fark etmişsinizdir. İlk olarak atmanız gereken adım bıyık ekimi yaptırma kararını vermektir. Yüzünüzün ifadesi değişecek hatta sakal ekimi de yapılarak çok farklı bir yüz ifadesine sahip olacaksınızdır.

Vega Adana Saç Ekimi olarak sizlere uygun fiyatlı bıyık ekimi yapmaktayız. Deneyimli ve uzman kadromuzun olması dolayısıyla firmamıza gelirken bir endişe yaşamanıza hiç gerek yoktur. Bıyıklarınız doğal bir görünümle uzayacak ve çehrenizi değiştirecektir. Bıyık ekimine karar verdiyseniz sizleri Vega Saç Ekimi ile güzel sonuçlar almaya bekleriz. Daha detaylı bilgi ve sorularınız için : 0553 190 60 10 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.